Šioje Svetainėje yra naudojami slapukai, kurie padeda paspartinti naršymą ir užtikrinti individualesnį Svetainės funkcionavimą. Naršydami toliau Jūs sutinkate su mūsų Slapukų politika. Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą, jų užblokavimą ar pašalinimą rasite Privatumo politikoje.

Sutinku
Menu
Pasirinkite kalba
Pasibaigę renginiai
Miško maudynės su Mila Monk Vingio parke

„Mieloji“ kviečia tave į pirmąjį savo renginį – miško maudynes Vilniaus Vingio parke. Miško maudynės – moksliškai pagrįsta sveikatinimo metodika ir kartu menas, kaip įsileisti mišką į savo kūną per penkis pojūčius ir pasijusti visapusiškai gyvam, užmegzti ryšį su aplinka, kitais ir pačiu savimi.

Tai sensorinė praktika, į kurią „Mieloji“ kviečia pasinerti kartu su Mila Monk – pirmąja sertifikuota miško maudynių gide Lietuvoje.

Miško maudynių dalyvių laukia „Mielosios“ staigmenos.

Bilieto kaina: 25 eur. Norintys įsigyti bilietą, parašykite mums ingrida@mieloji.lt, nurodydami, kiek bilietų norėsite.

Platesnė informacija apie renginį – „Facebook“ nuorodoje.

 

Sutartinių ratas su Laurita Peleniūte ir gilesnė pažintis su Kalnų parku

Mieloji, kviečiame Tave į prigimtinio balso šventę. Sutartinės – vienos seniausių užrašytų lietuviškų liaudies giesmių, saugomos „UNESCO“, kaip nematerialus Lietuvos kultūrinis paveldas.

Sutartinių mokys ir dainas ves Laurita Peleniūtė – folkloro atlikėja, jau septintus metus puoselėjantį projektą „Promočių giesmės“.

Šiame sutartinių vakare atliksime lengvai išmokstamas sutartines ir dainas, kurios leis panirti į autentišką dermę ir buvimą kartu be išankstinių nusistatymų, žinojimo ir pasiruošimo.

Labai svarbi žinutė: dainavimo patirtis šiame renginyje nereikalinga!

Po sutartinių rato, renginio dalyviai turės galimybę pasivaikščioti po Kalnų parką ir sužinoti mažai girdėtą šio istorinio gamtos kampelio sostinėje istoriją. Dalyvių skaičius ribotas, todėl prašome registruotis čia: https://bit.ly/3hntg2R

Veidotyros sesija: virtuali paskaita + individuali konsultacija

„Mieloji“ rengia virtualią veidotyros sesiją, kurią sudarys bendra paskaita/pokalbis apie veidotyrą ir individuali veidotyros konsultacija su psichologe, veidotyros eksperte Egle Peliene-Venslove. Konsultacijose jai talkins kolegė, veidotyros ekspertė Edita Andrulionė.

Kas tai yra veidotyra? Veidotyra (angl. face-reading) – tai asmenybinių savybių ir elgsenos dėsningumo metodika. Ji atskleidžia fiziologinius ir psichologinius ryšius tarp žmogaus veido bruožų, kūno sudėjimo ir kūno kalbos, veido mimikų ir jo elgsenos. Tai praktinė žmogaus psichologija ir jokios mistikos.

Ką sužinosite iš veidotyros? Kokie yra žmogaus įgimti ir įgyti intelekto duomenys; kokie žmonių įgimti talentai, kur jie pasireikš ir kokiomis aplinkybėmis, kaip juos galima išnaudoti; moralinių bruožų kompleksą – atvirumą, sąžiningumą, ryžtą, atsakomybės jausmą; nervų sistemos labilumą, streso toleravimą – agresiją, konfliktiškumą; žmogaus mąstymo ypatumus; kokiam žmogui įgimtas lyderystės, autoriteto siekimo potencialas; darbo sferos tinkamumą.

Daugiau apie Eglę ir Editą: Apie mus | Humancode

Renginys vyks „Zoom“ platformoje rugsėjo 22 d. 19 val.

Įsigijus bilietą į renginį, susisiekite su renginio organizatoriais el. paštu mieloji@mieloji.lt: atsiųsime registracijos formą, kurioje pasirinksite Jums tinkamą individualios konsultacijos per „Zoom“ laiką (rugsėjo 23 – spalio 7 d.), taip pat gausite ir bendros paskaitos nuorodą.