Šioje Svetainėje yra naudojami slapukai, kurie padeda paspartinti naršymą ir užtikrinti individualesnį Svetainės funkcionavimą. Naršydami toliau Jūs sutinkate su mūsų Slapukų politika. Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą, jų užblokavimą ar pašalinimą rasite Privatumo politikoje.

Sutinku
Menu
Pasirinkite kalba
Privatumo politika

Ši privatumo politika (toliau – Privatumo politika) paaiškina, kaip MB „Pilna gyvenimo“ renka ir naudoja informaciją Jums naršant tinklalapyje www.mieloji.lt (toliau – Tinklalapis).

MB „Pilna gyvenimo“ siekia atsakingai ir saugiai tvarkyti Jūsų asmens duomenis. Juos tvarkome pagal šią Privatumo politiką, vadovaudamiesi galiojančiais teisės aktais, įskaitant Bendrąjį duomenų apsaugos reglamentą ir Lietuvos nacionalinius duomenų apsaugos teisės aktus. 

Jūsų asmens duomenys – tai bet kokia informacija, iš kurios galima nustatyti Jūsų tapatybę.

Jei naudojatės mūsų Tinklalapiu, Jūs savaime sutinkate ir su Privatumo politika bei leidžiate mums rinkti ir naudoti čia nurodytą informaciją. Mes nenaudosime ir nedalinsime Jūsų asmens duomenų niekam, išskyrus atvejus, aprašytus Privatumo politikoje.

Asmens duomenų rinkimas ir naudojimas

Mes renkame Jūsų asmens duomenis norėdami pagerinti naršymo patirtį, tobulinti Tinklapį, taip pat tuomet, kai Jūs nusprendžiate įsigyti prekių iš mūsų parduotuvės ir (ar) bilietų į renginius. 

Mes rinksime tik tuos asmens duomenis, kuriuos Jūsų naršyklė automatiškai perduoda mums. Tai gali būti:

Jūsų IP adresas;

įrenginio ID;

prieigos prašymo turinys, data ir laikas;

prašančiojo įrenginio laiko juosta;

interneto svetainė, iš kurios perduodamas prieigos prašymas;

tinklalapis, kurio prašoma prieigos;

https būsenos kodas;

perduotų duomenų kiekis;

Jūsų naršyklės ID;

Jūsų įrenginio operacinė sistema;

Jūsų naršyklės programinės įrangos kalba ir versija; 

reklamos identifikatorius (IDFA).

 

Norėdami įsigyti prekių iš mūsų elektroninės parduotuvės, turite pateikti tokius duomenis:

el. pašto adresas;

vardai ir pavardės;

šalis, miestas / pašto indeksas / gatvės adresas;

telefono numeris.

 

Jūsų asmens duomenys nebus naudojami kitiems tikslams, nei numatyta jų gavimo metu, nebent tam gautume papildomą Jūsų sutikimą arba toks naudojimas būtų numatytas teisės aktuose. 

Jei siunčiate mums savo gyvenimo aprašymą (CV), mes naudosime Jūsų pateiktą informaciją tik tam, kad galėtume pasiūlyti Jums tinkamiausias pareigas mūsų įmonėje.

Automatinis asmens duomenų rinkimas

Mes naudojame slapukus (angl. cookies) tam, kad automatiniu būdu rinktume tam tikrą informaciją apie Jus, kai lankotės Tinklalapyje ir rašote mums el. paštu. Tai gali būti tokia informacija, kaip Jūsų kompiuterio interneto protokolo (IP) adresas, naršyklės versija, lankomi Tinklalapio puslapiai, apsilankymo laikas ir data, tuose puslapiuose praleistas laikas ir kita statistika. Šios informacijos rinkimas padeda pritaikyti Tinklalapį Jūsų poreikiams.

Aplankius Tinklalapį, Jums bus pateiktas informacinis pranešimas su prašymu sutikti dėl slapukų naudojimo. Jei neduosite sutikimo, Jūsų kompiuteris ar kitas įrenginys nebus tikslingai sekamas tiesioginės rinkodaros tikslais. Slapukai, būtini tinklalapiui funkcionuoti, vis tiek bus naudojami siekiant užtikrinti tinkamą Tinklalapio funkcionavimą.

Slapukai neleidžia mums gauti Jūsų el. pašto adreso ar identifikuoti Jūsų.

„Google“ analizė

Mes naudojame „Google Analytics“ Tinklalapio analizei. „Google Analytics“ generuoja statistinę ir kitokią informaciją apie naudojimąsi tinklalapiu panaudodama slapukus, kurie laikomi vartotojų kompiuteriuose. Generuojama su mūsų tinklalapiu susijusi informacija yra naudojama rengti ataskaitoms apie naudojimąsi Tinklalapiu. Šią informaciją saugos „Google“. Su „Google“ privatumo politika galite susipažinti čia: http://www.google.com/privacypolicy.html . 

Asmens duomenų perdavimas trečiosioms šalims

Tinklapyje yra nuorodų į kitas interneto svetaines. Norime atkreipti dėmesį, kad nesame atsakingi už trečiųjų šalių interneto svetainių privatumo politikas. 

Neperduodame Jūsų asmens duomenų trečiosioms šalimis, nebent tai būtina siekiant užtikrinti paslaugų Jums teikimą. Nesidaliname Jūsų asmens duomenimis su trečiosiomis šalims, kurios galėtų naudoti juos tiesioginei rinkodarai.

Naujienlaiškių prenumeratos platforma

Tinklalapyje naudojame naujienlaiškių siuntimo platformą „MailerLite“. Jei sutinkate gauti naujienlaiškius, kartu sutinkate perduoti ir savo asmens duomenis, atsižvelgdami į „MailerLite“ privatumo politiką (https://www.mailerlite.com/privacy-policy). 

Jei norite atsisakyti naujienlaiškių prenumeratos, paspauskite naujienlaiškio pabaigoje esančią nuorodą „Atsisakykite naujienlaiškio“. 

Vaikų asmens duomenys

Mūsų Tinklalapis nėra skirtas vaikams, jaunesniems nei 16 metų, todėl nerinksime ar nesaugosime informacijos apie juos.

Politikos pakeitimai 

Retkarčiais galime atnaujinti Privatumo politiką ir jos naują versiją paskelbti Tinklalapyje. Rekomenduojame periodiškai peržiūrėti šį dokumentą, kad susipažintumėte su pakeitimais. Visi nauji pakeitimai įsigalioja nuo tos dienos, kurią paskelbiami tinklalapyje mieloji.lt. 

Politikos užtikrinimas ir tobulinimas

Jeigu turite klausimų ar pastebėjimų dėl Jūsų asmens duomenų tvarkymo, prašome susisiekti su mumis el. paštu ingrida@mieloji.lt arba ieva@mieloji.lt. Abiem adresais taip pat galite teikti savo pastabas ir pasiūlymus dėl mūsų Privatumo politikos. Jei manote, kad Jūsų asmens duomenų neturėtume tvarkyti ar juos saugome per ilgai, turite teisę prašyti šiuos duomenis ištrinti ar apriboti jų naudojimą.