Šioje Svetainėje yra naudojami slapukai, kurie padeda paspartinti naršymą ir užtikrinti individualesnį Svetainės funkcionavimą. Naršydami toliau Jūs sutinkate su mūsų Slapukų politika. Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą, jų užblokavimą ar pašalinimą rasite Privatumo politikoje.

Sutinku
Menu
Pasirinkite kalba

Kvietimas rašyti Mielajai. Kokia yra tavo istorija?

  • Iliustracijos autorius Darius Bashar
  • Data 24 Geg 2021
Dalintis

Mieloji, jaučiame, kad jau atėjo metas dar plačiau atverti duris ir pakviesti Tave arčiau.

Prisidėk prie „Mielosios“ savo balsu, savo unikalia istorija. Galbūt turi tokią patirtį, kuria kad ir nepatogu pasidalinti, bet jauti, kad tam atėjo metas ir tai atvers naują perspektyvą kitiems? Tau vis labiau sekasi būti savo gyvenimo autore ir nori, kad tai pavyktų ir daugiau žmonių? O gal jau padedi braižyti kelionės į save žemėlapius kitiems savo profesiniame kelyje?

Jei atsakymas į šiuos klausimus jau kirba viduj, mieloji, rašyk. Atrinkti tekstai bus publikuojami www.mieloji.lt, o jei atrasime dar daugiau abipusės bendrystės – pakviesime kurti ir toliau. Nepaisant to, ar Tavo rašinys galiausiai atsidurs žurnale, atrašysime kiekvienam atsiuntusiam. Jei turi kelias stiprias ir svarbias temas, ir nežinai, nuo kurios pradėti – parašyk ieva@mieloji.lt, pasitarsime.

Teksto apimtis tebūna nuo 2000 iki 8000 spaudos ženklų be tarpų.

Terminas iki kada lauksime Tavo rašinio – birželio 23 d. Siųski jį adresu ieva@mieloji.lt.

Jei žinai, kas saugo savy nuostabią istoriją ir troškimą rašyti – pasidalink su bičiuliais savo socialiniuose tinkluose, ir žymėk grotažymę #DalinuosiNesRūpi. Juk išties, dalindamiesi savo istorijomis, rūpinamės ir tais, kurie jas išgyvena šiandien.

Dalintis