Šioje Svetainėje yra naudojami slapukai, kurie padeda paspartinti naršymą ir užtikrinti individualesnį Svetainės funkcionavimą. Naršydami toliau Jūs sutinkate su mūsų Slapukų politika. Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą, jų užblokavimą ar pašalinimą rasite Privatumo politikoje.

Sutinku
Menu
Pasirinkite kalba

Mielosios kvietimas rašyti. Išsilaisvinusi

  • Tekstas Mieloji
  • Iliustracijos autorius Polinos Tankilevitch nuotr.
  • Data 09 Rgs 2021
Dalintis

Per pirmuosius Mielosios gyvavimo mėnesius mes rašėme, skaitėme, tapatinomės, džiaugėmės ir verkėme kartu su mūsų autoriais ir herojais. Tikrumas yra didelė jėga, jis augina ir primena, kokie visi esame susiję, pažeidžiami, trokštantys išsipildyti.

Norime padrąsinti ir pakviesti iki spalio 11 d. atsiųsti mums savo istoriją. Jos temą pasufleravo pirmoji Mielosios knygų klubo narių pasirinkta knyga – Glennon Doyle „Untamed“. Tai nuostabi moters išsilaisvinimo istorija, kuri mus įkvėpė paieškoti pavyzdžių aplink.

Kaip Tu ieškojai, klydai, praradai, laimėjai, gavai neįkainojamų pamokų? Kaip pamažu pradėjai gyventi savo gyvenimą?

Savo istoriją siųski ieva@mieloji.lt, laiško temoje parašydama „Išsilaisvinusi“. Teksto apimtis – nuo 2000 iki 8000 spaudos ženklų be tarpų.

Atrinkti tekstai bus publikuojami www.mieloji.lt. Nepaisant to, ar Tavo rašinys galiausiai atsidurs žurnale, atrašysime kiekvienam atsiuntusiam. Jei turi kelias stiprias ir svarbias temas, ir nežinai, nuo kurios pradėti – parašyk ieva@mieloji.lt, pasitarsime.

Dalintis
  • Tekstas Mieloji