Šioje Svetainėje yra naudojami slapukai, kurie padeda paspartinti naršymą ir užtikrinti individualesnį Svetainės funkcionavimą. Naršydami toliau Jūs sutinkate su mūsų Slapukų politika. Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą, jų užblokavimą ar pašalinimą rasite Privatumo politikoje.

Sutinku
Menu
Pasirinkite kalba

Gabrielė Vilkickytė: „Kasdien sakau sau balsu: „Esu sveika, saugi, svarbi, matoma, švytinti.“

  • Tekstas Mieloji
  • Iliustracijos autorius Monikos Penkutės nuotr.
  • Data 16 Rgs 2021
Dalintis

Gabrielė Vilkickytė yra dainininkė, dainų kūrėja.

 

Kai buvau maža, didžiausią laimės pojūtį man sukeldavo…

… kiekviena kelionė. Turėjau mažytę kuprinę, į kurią, maniau, telpa viskas: žurnalas, pižama, senelio Antano duoti litai…

Ką šiandieninė galėtų pasakyti ar patarti sau dvidešimtmetei?

Labiau pasitikėti gyvenimu, kuriame galiu būti savimi: laisva, lengva, saugi. Tai yra didžiulė palaima.

Koks yra esminis skirtumas tarp moterų ir vyrų?

Hmm, manau, kad šio klausimo galiojimo laikas jau yra pasibaigęs.

Moteriškos draugystės yra nuostabios, nes…

Jos GALI būti nuostabios, kai paremtos visišku atvirumu, palaikymu, viena kitos vertinimu. Tačiau vargu ar visos draugystės yra tokios. Esu mačiui ne kartą, kaip kitoje moteryje brendo pavydas, intriga.

Kokią asociaciją Jums sukelia kreipinys mieloji?

Iš tiesų neigiamą. Atrodo, kad po tokio kreipinio kažkas pasakys nemalonią žinią ar paprašys nepatogios paslaugos. Matyt, tokių atvejų mano gyvenime buvo daugiau.

Ar dažnai pasijuntate balta varna ir jei taip, kaip su šiuo patyrimu „sutariate“?

Oi, žinoma. Pavyzdžiui, pirmąkart atėjusi į karatė treniruotę: dauguma merginų jau buvo iškovojusios juodus diržus, kiekvienas jų judesys ir žvilgsnis buvo labai žavingai kryptingas. Savo nestabiliame kūne jaučiausi ir kvailai, ir juokingai, bet priminiau sau, kad nė viena iš tų merginų neatėjo čia pažiūrėti į mane. Ir kuo greičiau sukontroliuosiu savo reakciją, tuo sklandžiau pati pradėsiu mokytis karatė meno.

Justino Ivoškos nuotr.

Gyventi pagal save man labiausiai padeda…

… žinojimas, kad aš ir esu ta, kuri kuria savo gyvenimą, kuri renkasi, kaip reaguos į gyvenimo bangas (kaip tik mokausi surfinti, gal padės).

Kas Jums yra gyvenimo pilnatvė?

Nuosekli saviraiška, kokybiški santykiai, pokyčių komfortas, tiesa ir drąsa.

Man tvarūs santykiai yra…

… tarpusavio augimo ir stabilumo pusiausvyra.

Labiausiai savimi didžiavausi, kai…

… išskridau mokytis į Honkongą ir puikiai pati prieš save pasirodžiau!

Mano šių dienų mantra…

Iš tikrųjų kasdien ją sau sakau balsu: „Esu sveika, saugi, svarbi, matoma, švytinti.“ Kaskart paslaptingai nusišypsau, kai kas nors man pasako kurį nors iš šių žodžių.

Labiausiai suvirpinusi knyga, kurią neseniai skaičiau…

… yra „Kūrėjo kelias“ (autorė Julia Cameron). Būtent joje esančios užduotys padėjo man užbaigti debiutinį albumą „Vilko švelnumas“.

 

 

Ačiū, kad skaitai! Mielosios tikslas – kokybiškų, auginančių, pasaulėžiūrą plečiančių tekstų ir bendruomenės, kurioje gera tobulėti kartu, kūrimas. Labai norime atsilyginti kiekvienam autoriui, prisidėjusiam prie Mielosios, dalintis bei kurti toliau. Todėl Tavo indėlis mums labai svarbus. Prisidėk Tau priimtina suma: www.patreon.com/mieloji

Dalintis
  • Tekstas Mieloji