Šioje Svetainėje yra naudojami slapukai, kurie padeda paspartinti naršymą ir užtikrinti individualesnį Svetainės funkcionavimą. Naršydami toliau Jūs sutinkate su mūsų Slapukų politika. Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą, jų užblokavimą ar pašalinimą rasite Privatumo politikoje.

Sutinku
Menu
Pasirinkite kalba

Monika Katkutė-Gelžinė: „Kiek galima kovoti? Aš noriu kurti!

  • Kalbina Ieva Rekštytė-Matuliauskė
  • Data 12 Bir 2021
Dalintis

„Konkuravimas man atrodo tuščios energijos eikvojimas“,  – sako Monika Katkutė-Gelžinė, kūrybinių technologijų akademijos „bit & Byte“ ir nuolatinio mokymosi programos pradinių klasių mokytojams „Teachers Lead Tech“ įkūrėja. Ji visuomet atrodė viena iš tų lyderių, kurie žiba ne tik pasitikėjimu savimi ir kompetencija, bet ir savo vertybėmis, tikrumu, gilia pajauta. Kokia galinga kombinacija!

Technologijos Monikai susijusios ir su moterų išsilaisvinimu. O ši tema mūsų pokalbyje buvo labai svarbi. Kaip ir leidimas sau sugniužti, pasiekti dugną ir nuo jo atsispyrus tik labiau, džiaugsmingiau būti savimi. „Kartais pagaunu save sėdinčią kaip koks budistų vienuolis ir besijuokiančią. Aš tiesiog noriu džiaugtis gyvenimu.“

Apie esmę ir gyvenimo džiaugsmą – šis mūsų pokalbis.

Epizodo vedėja – Ieva Rekštytė-Matuliauskė

Fotografija – Agnės Papievytės.

Tinklalaidėje skamba grupės „Keymono“ kūrinys „Waiting (till u give me sum luv)“.

Dalintis
  • Kalbina Ieva Rekštytė-Matuliauskė